TEENUSED

 Prilliklaaside paigaldus kliendi enda prilliraami

Meie teenus võimaldab Sul säilitada oma armastatud prilliraami ning vahetada vaid prilliklaase. See võimaldab sul hoida oma stiili ja mugavust, mida armastad. Prilliklaaside vahetamine oma prilliraamis on tõhus ja mugav viis parandada nägemist. Sa ei pea otsima uut raami ega harjuma uue stiiliga.

Optilised kaitseprillid – täiuslik kombinatsioon stiilist ja funktsionaalsusest. 

Kaitse ja nägemisteravus koos. Tagab selge nägemise ja vähendab silmade pinget ning väsimust. Kui sinu töö nõuab täpset nägemist, näiteks juhtimine või masinate käsitsemist, on ebakorrektne nägemine ohtlik. Meie kaitseprillid on mugavad kandmiseks ning vastupidavad. Need on loodud kestma ja tagama sulle silmade heaolu pikaks ajaks.

Prilliklaaside valik ja personaalne sobitamine


Me mõistame, et iga inimene on ainulaadne.  Meie optikud võtavad aega, et kuulata Sinu nägemisvajadusi ja elustiili ning soovitavad prilliklaase, mis sobivad just Sulle. Meil on lai valik prilliklaaside tüüpe.

Täpne prillide reguleerimine, remont.


Meie optikud annavad nõu, kuidas hoida prillid korras ning vajadusel teostavad hilisemaid reguleerimisi, et tagada prillide sobivus ka tulevikus. Vahetame vajadusel kruve, puhastame raame ja tagame, et prillid oleks heas korras.
Pakume 100% kliendi rahulolugarantiid, sest Sinu mugavus ja nägemisteravus on meie prioriteet.

Sinist valgust blokeerivad prilliklaasid kliendi prilliretsepti järgi

Kui Sinu töö hõlmab arvutiekraani või nutiseadmete kasutamist, võiksid kaaluda sinist valgust blokeerivate prilliklaaside kasutamist. Meie kogenud optikud valmistavad sinist valgust blokeerivad klaasid just Sinu prilliretsepti järgi, aidates vähendada silmade pinget ning parandades und. Sinist valgust blokeerivad prilliklaasid aitavad säilitada silmade tervist ning kaitsta silmi digitaalse maailma mõjude eest.

Anti-Reflekskate ja UV-kaitsega prilliklaasid

Pakume prilliklaase, millel on lisaks tavalistele omadustele ka anti-reflekskatte ja UV-kaitse. Anti-reflekskate tagab selgema nägemise, vähendades peegeldusi ja silmade pinget erinevates valgusoludes. UV-kaitse aitab kaitsta silmi kahjuliku päikesekiirguse eest ning võib aidata ennetada silma tervisega seotud riske.

Prillikaupade hooldusvahendid ja soovitused

Lisaks prillidele pakume ka erinevaid hooldusvahendeid, mis aitavad hoida prilliklaase puhtana ja korras. Meie optikud jagavad ka praktilisi soovitusi, kuidas hoida oma prillid heas seisukorras ning ennetada kriimustusi ja kahjustusi.

Uduvastased prillilapid

Koged ebamugavust prillide uduseks muutumisel? Meil on lahendus. Pakume uduvastaseid prillilappe, mis aitavad hoida prilliklaasid selged ka niisketes ja udustes oludes. Uduvastased prillilapid on eriti olulised, kui su töökeskkond või harrastused hõlmavad erinevaid ilmastikuolusid. Nüüd saad nautida selget nägemist igas olukorras.

Kontakt
Scroll to Top