Juhtiv ülemaailmne kaubamärk isikukaitseprillide turul on meie ainus kohustus kaitsta silmi. Kaitseme iga päev rohkem kui 20 miljoni kandja nägemist, pakkudes neile spetsiifilisi prillide lahendusi, mis vastavad nende erivajadustele.

B711

Bolle

See klanitud ja kerge hõbedane metallraam pakub optimaalset kaitset. Üliõhukesed konksud tagavad võrratu sobivuse, võimaldades kandjal kaitseprille kasutades maksimaalset ohutust. Pange tähele, et sellel tootel ei ole EN166 sertifikaati.

B713

Bolle

See elegantne must/roostevaba raam pakub kaasaegset stiili. Fikseeritud küljekilbid tagavad igakülgse külje-, ülemise ja alumise kaitse ning maksimaalse mugavuse

B714

Bolle

See elegantne must-roosa naiste raam pakub suurepärast võimalust olla stiilselt kaitstud. Fikseeritud külgkaitsed tagavad igakülgse külgmise, ülemise ja alumise kaitse ning maksimaalse mugavuse meelerahu ja tootlikkuse suurendamiseks.

B808

Bolle

Kerge, stiilne ja kõikehõlmav B808!

B809

Bolle

Läbipaistev raam ja külgkilbid pakuvad nii visuaalset mugavust kui ka võrratut kaitset. Integreeritud ninapadjad tagavad suure mugavuse. Saadaval kolmes suuruses. See sobib suurepäraselt suurematele nägudele.

B810

Bolle

See läbipaistev suitsune õhuke raam vähendab pimestamist, suurendades samal ajal mugavust teiste isikukaitsevahenditega kandmisel. Selle külgkaitsed pakuvad optimaalset perifeerset kaitset.

Baxter

Bolle

BAXTER, alternatiiv mudelile TRACKER, pakub täielikku mugavust tänu oma väga ümbritsevale raamile. Veekindla vahu ja geniaalse rihma kinnitamise süsteemiga pakub BAXTER tõhusat kaitset tahkete ainete ja vedelike pritsimise ning tolmu...

Contour

Bolle

21 g tugevust: vastupidav, kaitsev, stiilne, mugav ja kerge. CONTOUR on üks kolmest enimmüüdud mudelist.

Harper Grey Blue

Bolle

Loodud pakkuma ülimalt ümbritsevat kaitset ja maksimaalset mugavust, samal ajal kui selle poolläbipaistev suitsuraam vähendab pimestamist ja suurendab visuaalset mugavust. Saadaval kahes värvitoonis.

Kõik kaitseprillid on kohapeal proovimiseks olemas. Broneeri palun aeg, et vältida olukorda, kus ma võin parajasti olla kaitseprillidega jalutuskäigul ja seetõttu Sind teenindada ei saa.

Scroll to Top