Tere tulemast - Teie nägemise partneriks aastast 2011!

Tere!

Kas tahad rohkem teada saada meie tegemiste kohta? Jälgi meid sotsiaalmeedias! Leiad meid Facebookist, TikTokist, Instagramist ja YouTube’ist, kus jagame põnevaid hetki. See on parim viis tutvuda RXoptika maailmaga ja toodetega. Kohtumiseni! 🙂

Mina olen Katti ja olen olnud prillide valmistamise valdkonnas alates 2011. aastast. Minu teekond on viinud mind läbi mitmete oluliste etappide, kuid üks asi on alati jäänud püsima – kirg prillide ja nägemise vastu.

Enne oma ettevõtte loomist töötasin mitmetes juhtivates Eesti optikaettevõtetes. Minu kogemused ja teadmised selles valdkonnas on olnud väga mitmekülgsed, andes mulle võimaluse tundma õppida erinevaid prilliraame ja klaasitüüpe ning mõista, kuidas luua prille, mis vastavad iga kliendi unistustele.

Olen lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optomeetria eriala. Prillid on minu kirg – nende loomine, kujundamine ja valmistamine on minu viis panustada inimeste nägemisteravusse ja enesetundesse.

Soovin luua midagi ainulaadset ja väärtuslikku. Töötades koos suurepäraste koostööpartneritega, valmistan iga päev prille, mis aitavad inimestel näha maailma selgemalt ja paremini.

Parim osa minu tööst on klientide tagasiside. On rõõm näha inimeste rahulolu, kui nad saavad endale just need prillid, millest nad unistanud on. Selge nägemine on hindamatu väärtus.

Olen siin, et pakkuda sulle parimaid prillilahendusi, mis vastavad Sinu vajadustele ja isikupärale. Tere tulemast meie prillimaailma!

Tervitades,

Katti
katti@rxoptika.ee

Kontakt
Scroll to Top